Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy színlátást...

Mennyibe kerül egy színlátást javító/korrigáló szemüveg?

Figyelt kérdés
Ma kiderült hogy zöld színtévesztő vagyok és ,hogy kell egy olyan szemüveg.Olvastam itt régebbi kérdéseket de azok pár évesek. kíváncsi vagyok ,hogy mostanában mennyibe kerül egy ilyen szemüveg meg,hogy hogyan nézki :) Árban van valami jelentősége annak hogy hány színt tévesztek, vagy nem? Mert mondjuk ha csak a zöldet vagy netán 4 fajtát így hacsak egy színt tévesztek akkor olcsóbb lesz vagy nem? Bő válaszokat szeretnék! Akinek van tapasztalata ez ügyben az kérem írjon! Köszönöm!! Bocs a megfogalmazásért! :)

2013. dec. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt egy telefonszámot írnak, ahol érdeklődni lehet, de biztos nem két fillér; én 100000 forintra becsülöm, de lehet, hogy még drágább.

[link]

2013. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy itt írják, nem is olyan drága, 55 ezer forintba kerülnek a lencsék.

[link]

2013. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Léccives még írjatok! akinek van ilyen szemüvege az kérem irjon!!!
2013. dec. 11. 15:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2013. dec. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!