Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Válság szemüveg és kontaktlenc...

Válság szemüveg és kontaktlencse diszkont?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mit tudtok erről az üzletről és mi a véleményetek ?

Létezik még ?

Milyen árba van egy modern szemüveg keret kb ?

Van választék ?



2013. dec. 7. 20:43
 1/1 anonim válasza:
Egy éve vásároltam a debreceni üzletükben a szemüvegem,szerettem volna néhány ezret spórolni,ezért esett rájuk a választásom. Valóban a legolcsóbb, a választék szerintem megfelelő. Viszont a minőség rendkívül gyatra, 3 hónap után elkezdett széthullani a szemüveg,a fém részei zöldesre szineződtek.A régi szemüvegen 3 év után sem tapasztaltam hasonlókat. Az üvege nekem vastagnak tűnik, pedig véknyított lencse. Plusz vásárlás után 1 hónappal megnézettem egy nívósabb üzletben ahova előtte jártam, és azt mondták ,hogy ez több okból sem megfelelő az én szememre. Ergó azt akarom ezzel mondani,hogy ezen nem éri meg tízezret spórolni,mert egy év múlva vehetsz másikat.
2014. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!