Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » FÉLEK! Szemcsés látás? Mitől?

FÉLEK! Szemcsés látás? Mitől?

Figyelt kérdés

KI tapasztalt valaha is szemcsés látást? Most egy hete ebben szenvedek, félek, rettegek, hogy örökre így maradok!!!


1 hete aurás migrénem volt. 15-20 perc látászavar után jött a "szokásos" fejfájás. Az is elmúlt 2-3 óra alatt.


Azóta szemcsésen, grízesen vagy "vibrálva" látok. Az égre felnézve pedig rohangáló "férgeket" látok. Sötét(edés)ben egyre rosszabb, éjszaka alig látok emiatt. Orvos pihenést javasolt és vitaminokat adott + migréngyógyszert, de arra azt mondta csak rohamkor.


18 éves vagyok könyörgök! MIÉRT?!



2013. nov. 12. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert felrobbansz az idegtől.
2013. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami...! Mit tegyek, mit kell csinálnom?
2013. nov. 16. 11:29
 3/18 A kérdező kommentje:

2 napja fülem is cseng szinte folyamatosan. Félek, hogy nem idegesség okozza. Félek, hogy nagy baj van!


Vérvétel negatív, semmi különöset nem mutatott ki. Szemészeten negyed dioptria romláson és üvegtesti homályokon kívül nem mondtak más, minden rendben van.


Muszáj lesz vele élnem ezekkel a idegesítő, elkeserítő tünetekkel?


Neurológiára megyek, különféle vizsgálatokra. Kardiológust is szóba hozta házi orvos.


Remélem elmúlnak a panaszok. Elkeserít, ha belegondolok, hogy lehet ÍGY kell élnem. Eddig egészséges voltam!!

2013. nov. 19. 21:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Járj utána, valami nem stimmel.
2013. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túlspilázom a dolgokat és már magamnak generálom a panaszokat, de ha nem és vizsgálaton kiderül, hogy NE ADJ ISTEN agytumorom van vagy más súlyos betegségem... bár vérvétel mutatta volna már.


Vérnyomásom csak kicsit magasabb mint kellene:

125/74/74 a legutolsó. Általában 115-120/60

2013. nov. 20. 16:14
 6/18 anonim válasza:
küldtem privát üzenetet , nem vagy egyedül
2013. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kezdek beletörődni, de el vagyok keseredve :( Ha minden igaz visual snow betegségem van, ami esetek nagy százalékában felüti a fejét örökre megmarad.
2013. dec. 30. 00:50
 8/18 bettina21 válasza:

azt szeretném megkérdezni, hogy azóta van e valamilyen változás az állapotodban? én kb 3 hónapja tapasztalom ezt, amit te...orvostól orvosig mászkáltam, neurologus, szemész, ... mindent rendben galáltak...most hallok először eről a permanens auráról, szemcsés látás, rohangáló valamik a szem előtt...nagyon jó volna ha végre kiderülne, hogy mi okozza ezt, illetve "normális" dolog ez, és semmi komolyabb dolog nincs a háttérben...örülnék, ha válaszolnál, hogy hol tart ez a dolog nálad, mondtak e

valami okosat...előre is köszi :)

2014. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Írtam egy privátot :)
2014. jún. 6. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Írsz nekem is? Szintén érdekel (érint) a dolog.
2014. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!