Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyógyuló kötőhártyagyulladás...

Gyógyuló kötőhártyagyulladás vs szemfesték?

Figyelt kérdés
Pénteken jelentkeztek a tünetek, azonnal megkezdtem a kezelését. Már 2 napja nagyon szép a szemem, viszont ma már nem tudok itthon maradni. Kérdésem, hogy szempillaspirált használhatok, vagy most még hanyagoljam ezt pár napig? (Más sminket nem szoktam alkalmazni.)
2013. nov. 12. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

hagynám pihenni, amíg meg nem gyógyul teljesen

ki lehet bírni

2013. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély, hogy visszafertőzöd magad, dobhatod ki a spirált és mehetsz megint szemcseppért. Két hétig nem festeném magam, ha nem lenne muszáj.
2013. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, szomorú, de teljesen igazatok van... szemfesték nélkül pucérnak érzem magam, de inkább leküzdöm ezt, minthogy visszafertőzzem magam. Köszönöm!
2013. nov. 12. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekek hozták haza az oviból a kötőhártyát rendszeresen, azóta nem festem magam, csak alkalomra. Nekem is furcsa volt először, azt hittem, mindenki engem néz, hogy nincs rajtam festék :) Aztán elhagytam a spirált, már csak 1-2-t fogyasztok évente. (Mondjuk azóta a körömlakkok szaporodtak meg.)
2013. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!