Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látóideg-sorvadásom van, az...

Látóideg-sorvadásom van, az orvos szerint nem gyógyítható és esélyes, hogy megvakulok, valaki valami tanács?

Figyelt kérdés

Kb 10 éves koromban diagnosztizálták.


Azóta romlik a szemem, jelenleg 19 éves vagyok.


Az orvosom szerint ezt semmiféleképpen nem lehet gyógyítani, befolyásolni, és nagy rá az esély, hogy megvakulok.


Valaki hozzáértő? esetleg akinek volt/van ilyen problémája valami jó tanáccsal elbír látni?..


UI, nagyon zavaró, hogy szemüvegben sem látok olyan jól, messzire.. stb (szerencsére a jogosítványhoz megvan a látásom..)



2013. nov. 1. 13:30
 1/6 anonim válasza:
Szia! Én nem vagyok szakértő, de szerintem érdemes volna az életmódodba beiktatni mindent, ami javíthat a látásodon, vagy legalábbis segít megőrizni azt. Elsősorban ajánlom a szemtornát, nagyon sok embernek bevált már a látásjavításban. Továbbá vegyél fekete áfonya étrendkiegészítő kapszulát és szedd, ez szintén segít a szem hajszálereinek vérellátásában és elsősorban az éjszakai látást javítja. Ezen felül pedig igyál rengeteg vizet és fogyassz A-vitaminban gazdag zöldségeket és gyümölcsöket! Ha teheted, fogyassz sok fekete áfonyát, csipkebogyót, sárgarépát és kerüld a cukrokat, azok ugyanis nem tesznek jót a látásnak sem.
2013. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Látóideg sorvadás.


Természetes folyamatnak tűnik. Azt kiderítették már, hogy ez miért van?

2013. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Menj el egy jó homeopátiás orvoshoz, mivel az én könyvemben több szer is van látóideg bénulásra. Csak mondok egyet, de Neked egyáltalán nem biztos, hogy pont ez kell: CAUSTICUM CH9 minden nap 1-szer 3 globuluszt éhgyomorra elszopogatni. Minimum 3 hónapon át.

(De vannak más szerek. Hogy melyik a Tiéd, az attól függ, hogy milyen egyéb tüneteid is vannak. Ezeknek kikérdezéséről szól /majd/ az első vizit.)

2013. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
20%
A fiamnak látóideg sorvadása van. Keress meg egy homeopátiás orvost, tud segíteni.
2015. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
próbáld ki a szemtornát akár 500 százalékos látásod is lehet
2015. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Sikerült azóta találnod valami megfelelő gyógymódot? A férjemnek is ez a problémája, neki keresnék valami alternatív segítséget. Köszi, ha válaszolsz
2022. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!