Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse rendelése...

Kontaktlencse rendelése netről? Tanács?

Figyelt kérdés
Nos, igazából már eldöntöttem, hogy ezt a módját fogom választani a vásárlásnak, viszont van egy kérdésem: ha az egyik lencséhez zárójelbe az van odaírva, hogy 2x 3db lencse, és havi lencséről van szó, akkor az 6 hónapra jó? Mert nem tudom, engem a hármas szám bizonytalanított el, mert ha az lenne, hogy 3x2 db lencse, akkor nyilván az három hónapra lenne és annyi, na de 2x3 db azt hogy? Csak 2 szemünk van.. :D És nem vicc, amit kérdezek, attól függetlenül, hogy én is röhögök a megfogalmazásomon. :$
2012. júl. 7. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2x3=6 db lencse, az pedig mivel két szemed van 3 hónapra elég.
2012. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja értem már mit nem értesz..... hogy 3db van egy dobozban. Igen, ez azért van mert a legtöbb embernek különböző a két szeme és mindenképp 2 dobozzal kell rendelnie. Nincs ezen semmi fura. 2x3 db. Így jön ki a szokásos 3havi adag.
2012. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában 3 db lencse van egy dobozban. De ugye vásároltál már lencsét optikusnál? A lencse gyengébb mint a szemüveg. Bocsi, ha igen, csak az első mondatodból nekem rögtön ez jutott eszembe.
2012. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, eddig 5 éven keresztül csak ott vettem. :)
2012. júl. 10. 08:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, így már értek mindent. :)
2012. júl. 10. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!