Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse viselésnél ez baj?

Kontaktlencse viselésnél ez baj?

Figyelt kérdés

tegnap kaptam meg az első kontaktlencsém. A jobb szememet a lencse zavarja, vagy nem tudom, de "érzem" hogy bent van a lencse. A bal teljesen jó, nem érzem hogy bent lenne. De a jobbnál igen. Szinte minden pislogásnál megérzem a lencsét.

baj?


14/L


2012. júl. 5. 10:22
 1/7 anonim válasza:
vedd ki és nézd meg, nem fordítva tetted-e be a lencsét. lehet kifordult és amiatt érzed. velem is előfordult már
2012. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon figyeltem hogy ne forduljon ki, most vettem ki és raktam vissza, de még mindig..:S
2012. júl. 5. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet tényleg fordítva van.Azt nehéz megállapítani,próbáld meg egyszer az egyik oldalával berakni,utána a másikkal ha nem jó.Amúgy szerintem megszokhatja a szemed,nekem is hozzá kell szoknom,pedig én már kb 10évehordok lencsét,de sokszor van,ha frisset teszek be,akkor zavarja a szememet.
2012. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
tologasd a szemedben egy kicsit a lencsét, én azt szoktam még vagy kívülről masszírozgatom. nekem mindig beválik
2012. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. júl. 5. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kis porszem van alatta, vedd ki, jól tisztítsd meg, cseppent bele folyadékot és úgy tedd vissza. legalább is nekem mindig ez volt az elején. De volt hogy sérült volt a lencse széle és az zavarta a szemem.
2012. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) igen, az enyém is sérült volt a szélénél.. :S

ki gondolta volna hogy egy kis karc már nem jó :D :/

2012. júl. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!