Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemészeten elnézték a szememet?

Szemészeten elnézték a szememet?

Figyelt kérdés

Fél évenként járok szemészetre.Egy tipikus vizsgálatra mentem és meg akartam kérdezni,hogy mennyire körülményes a kontaktlecsne!Felolvastam a számokat,és észre vettem hogy elhibáztam egyet...De ő nem vette észre és mondta hogy maradjon ugyan az a szemüveg mint eddig! :( Egyrészt nagyon zavar,hogy elég karcos már a lecsne,másrészt a jobbszememre szemüvegben is rosszul látok! :/

Megkérdeztem hogy a kontaktlencse milyen körülményes és mondta anyámnak hogy ilyen gombás lesz a szemem,meg olyan rákos,és ki kell műteni akkor a szemem meg ilyenek!Mert nagyon fiatal vagyok és várak vele 16 éves korig!

Én ezt akkora hülyeségnek tartom..Egyik ismerősöm is ilyen idő mint én és neki is van!

És mit tegyek hogy új szemüveget írjanak ki?A jobbszememre nagyon gyérül látok..

És tényleg ENNYIRE veszélyes a kontaktlencse?

Előre is köszi!Megy a zöld kéz! 14/F



2013. júl. 22. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
ilyen idős*
2013. júl. 22. 12:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjél másik szemészhez!
2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Omg nem,a kontaktlencse nem veszelyes. Fel kellene jelenteni az orvost.... Meg hogy ki kell muteni a szemet! Xd. Nekem is van,es csak azert 16eves kortol ajanljak mert akkor azert mar a tobbseg eleg erett hozza. Mivel feleloseggel jar. De en 15 vagyok,vhol 13 tol is adnak. Szoval igen. Menjel masikhoz!!!!
2013. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes vizsgálatra mentél akkor nem csoda, ott nem foglalkoznak az emberrel. Menj be egy optikába, fizesd ki azt a kb 3000 ft-ot amibe a vizsgálat kerül és ott tényleg foglalkoznak majd veled és tuti jól vizsgálják a szemed modern műszerekkel. Tegnap voltam én is, 1 óráig próbálgattuk hogy mi a legjobb a szememnek, havi próba kontaktlencsét is kaptam, azért nem kell külön fizetni. És még tanácsokat is kaptam hol lehet olcsón rendelni. Na meg nem ijesztgettek alaptalan hülyeségekkel mint a szemészeten szokás. 14 évesen már simán lehet lencséd.
2013. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemüveg/kontaktlencsét nem érdemes szemészeten intézni. Menj be egy optikába, ott mindent tudnak. Ha betartod a szabályokat, semmi bajod nem lesz a lencsétől, az más kérdés, hogy gondolom 14 évesen szüleid fizetik és nem olcsó mulatság.
2013. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!