Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg de nem hordom?

Szemüveg de nem hordom?

Figyelt kérdés

Ha kaptam egy szemüveget (-5.25-ös mindkét szemem..)De nem szeretném hordani csak órára meg maximum itthon ha tv-t nézek akkor romlik tovább a szemem??

Egyébként szerintem nagyon erős mert távol kell mennem túlságosan a dolgoktól h. ne legyen homályos és ne szédüljek...Szerintetek erős???


2009. okt. 12. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, szerintem romlani fog valószínűleg. Hogyha távol kell menned a dolgoktól, hogy ne legyen homályos, akkor a szemed nem +5.25-ös? mert nekem -4.25-ös és nekem közel kell mennem hozzájuk nagyon hogy ne homályosan lássam. Szerintem használj kontaktlencsét, menj el a szemészetre, kérdezd meg hogy milyen görbületű és milyen doptriájú kell neked, és rendeld meg a netről a lencsét ;D azért a netről, mert sokkal sokkal olcsóbb, mintha ott vennéd meg az Ofotértben pl, és ugyanolyat kapsz. Én is netről rendeltem, és tényleg jó, csak reggel berakod, este kiveszed, de lehet olyat is kapni, amit nem kell este kivenni, akár egy hónapig is bennmaradhat.
2009. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ...:)

Egyébként mínuszos a szemem csak arra gondoltam h. mikor ezt az új szemüveget felveszem akkor azok a dolgok amik közel vannak homályosak...pl. a byillentyűzet is homályos ha normálisan ülök melette..ezért mindig távolabb kell tolnom...nah mind1 hallgatok rád és megpróbálom a kontaklencsét...köszi mégegyszer a választ..:)

2009. okt. 18. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen, nincs mit :D Jaaa, igen, még szokatlan elsőre, kicsit rá kell koncentrálni, hogy ne legyen homályos/ vagy akkor sem lesz az? meg kell sokni az új szemüveget, aztán már éles lesz az is. sok szerencsét a kontaktlencséhez :) előző voltam.
2009. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!