Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már teljesen kétségbe vagyok...

Már teljesen kétségbe vagyok esve! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kezdődött a pollen allergiás szezon bal szememre elkezdtem homályosan látni, nagyon viszket, fáj is időnként, néha mintha meglenne duzzadva de nincs csak az érzet. Szerintetek allergia csinálhat ilyen dolgot?

nem váladékol a szemem nem is látni rajta semmit de még az orvos se lát rajta! 2 féle szemcseppet kaptam már de nem lett jobb



2013. jún. 8. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagy elég keményen. Ha allergiától van, akkor nincs vész. Szedjél allergia gyógyszert, na ne azokat aa vény nélkül kapható szarokat, mert azok semmit nem érnek. Én a Lertazint szedem és bevált. Könnyezés, szemgyulladás, meg szem véresség vele jár. Csak ne dörzsöld a szemed kézzel. Inkább moss arcot. Meg tiszta vízzel mosd ki.
2013. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!