Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Festék a szembe?

Festék a szembe?

Figyelt kérdés
Engedtem egy kád vizet és ahogyan mostam ki a hajam a víz fekete lett, mivel frissen festett a hajam. Ahogyan öblítettem le a hajam, nem ért bele a fejem a vízbe csak a hajam, mégis elkezdte csípni szerintem a kádban lévő festék, de az is lehet hogy a sampon. Nagyon minimális szinten csípett csak, szinte alig. Még is sajnos olyan parás vagyok hogy muszáj megkérdeznem, hogy ezzel a kis aprósággal, ugye ne forduljak orvoshoz és nem lesz semmi bajom? Ugyanis minden festéket dobozra rá van írva hogyha bele megy a szembe a festék akkor öblítsük alaposan majd keressük fel szem orvosunkat. Alaposan kiöblítettem a szemem, és azóta sem csíp és semmi baja. Ugye feleslegesen aggódom megvakulni nem fogok?? :) Ne nevessetek ki légy szíves, jobb félni mint megijedni.

2013. ápr. 29. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Párszor öblítsd ki,én is jártam már így,nem lett semmi baja a szememnek.
2013. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem csíp, akkor nem hiszem, hogy lenne baja
2013. ápr. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez csak arra vonatkozik, hogy maga a tömény festék közvetlenül ne kerüljön szembe.
2013. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!