Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Betegség okozhatja ezt?...

Betegség okozhatja ezt? (lejjebb. )

Figyelt kérdés

Reggelente amikor felébredek általába hajnal kettőkor (munkám miatt) és kinézek az ablakon akkor egy-két percig nem látok semmit, egy kiss idő elteltével pedig csak sötétséget látok:S

ez valami betegség okozhatja?


2009. szept. 24. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
hajnal kettőkor tudtommal még sötét van... akkor lennél beteg, ha világosat látnál....de mi köze ennek a népszokásokhoz? :S
2009. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

elnézést nem ide akartam írni.

köszönöm válaszod

2009. szept. 24. 12:57
 3/10 anonim válasza:
Napszemüvegedet leveszed?? lehet azért.
2009. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem hordok napszemüveget mert így is elég sötét körülöttem minden:S

a munkámbol kifojólag sokat rajoskodok ezért nem értem h mi lehet az oka a "betegségemnek" :S

2009. szept. 24. 13:24
 5/10 anonim válasza:
ne nézz ki az ablakon
2009. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, hogy te raj vagy?:D akkor már érthető a hajnal 2-kor kezdődő munka is... egyszerű: csak mosdjál le és nyírd meg a hajad...
2009. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok raj!

Szoktam tisztálkodni meg a hajam is rövid..

A rajoskodást úgy értettem ,hogy a munkahelyemen elég sokk raj van és nem tehetek semmit se ,hogy ne velük dolgozzak sajnos! És már eléggé elegem van belőle! De itt Borsod megyében nem nagy választék van munkalehetőségbe úgyhogy nem tudok mit tenni ellene mert a pénz kell a megélhetéshez!

Ha megkérhetném csak komoly válaszokat kérnék!

Előre is köszönöm

2009. szept. 25. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy hajnali kettőkor mit akarsz kint látni..és bent látsz, mikor felkeapcsolod a villanyt?Lehet, hogy a pupillád nem tud olyan gyorsan összeszűkülni,mert az agyad még "alszik" ezért nem látsz semmit egy idejig.Hiszen normálisan az ember hajnali kettőkor még alszik, így vagy beállítva biológiailag, meg mindenki, és ezért nem bírsz "felébredni" és látni
2009. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vérnyomásoddal minden rendben van? Szédülsz alkalmanként? Esetleg amikor pl. hosszasabb guggolásból felállsz, elsötétedik a világ, szédülsz és tompul a hallásod? Ha igen, ajánlatos felkeresned egy orvost. Bizonyára nincs semmi komoly, de azért megnyugtatóbb, ha ezt egy doki állítja.:) Lehet, hogy keringési zavar, vérnyomásos gond, fáradtság, vagy csak egyszerüen vitaminhiány.


Illetve a munkád kapcsán ugrott be, hogy amikor még ésszerütlen idöbeosztásban dolgoztam, szintén éjjel keltem fel, sosem tudtam igazán kipihenni magam, nos akkoriban voltak hasonló tüneteim. Miután normalizálódtak a körülményeim, mindez elmúlott.

2009. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, egyébként néha amikor felállok hirtelen gugolásból megszoktam kicsit szédülni, de ez a vérnyomás miatt van ezt elmondta az orvos is.

Amiatt, hogy nem látok semmit utána meg sötétséget arra meg egy zseniális gyógyírt írt fel az orvos, megadott egy kőműves szakember elérhetőségét, és ő csinált-e nekem egy másik vakablakot.

Mos már reggelente minden tiszta és világos (:


szeri van !!!

2010. febr. 15. 04:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!