Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyors válaszokra lenne szükség...

Gyors válaszokra lenne szükségem. Mitől gyulladhatott be mindkét szemem? Olyan fehér hályog szerűség jött elő reggel óta mindkét szememre.

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet? Pár napja megvagyok fázva is, de kezdett elmúlni, erre a tegnap este észrevettem, hogy az egyik szemem elég piros, könnyes is, és ma reggelre mind2 ilyen lett, és néha ezért homályosan látok, a reggel alig tudtam kinyitni őket:/
2013. márc. 4. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötöhártyagyulladás? Fertözés miatt. Kamillás borogatás, orvos! Hogyan fogod elolvasni a választ?
2013. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is kötőhártyára tippelek. De vigyázz, mert az fertőző. Orvoshoz is úgy menj! Kamillás borogatás addig is, attól jobban fogsz látni.
2013. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
látok rendesen most, csak néha mikor pislogok előjön az a fehér a szememre, aztán ha újra pislogok párat eltűnik, és mind így.
2013. márc. 4. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem javul pár nap múlva menj el vele dokihoz.
2013. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!