Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tehetnék még, hogy estére...

Mit tehetnék még, hogy estére ne fájjon a szemem?

Figyelt kérdés

Számitógépes munkám van, napi 8-10 órát nézem a monitort. Estére szúró, égő fájdalmat érzek. Olyankor már tv-t sem tudom nézni.

Voltam szemészeten. A szememnek semmi baja, nem kell szemüveg. Használjak műkönnyet. Vettem Visine-t. 3 hónapja használom, de csak addig használ, amig belecsppentek. Utánna nem ér semmit. Mondták, egyek sok sárgarépát. Eszek. Azt sem segit.

Mit tehetnék még, hogy estére ne érezzem ezt a szúrást a szememben. Olyan, mintha apró kis tűkkel szurkálnák belülről.


2009. szept. 10. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiszárad, mert monitor előtt keveset pislogunk.

Műkönnyet használj. és tears naturale-t használok.

2009. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A vinine nem műkönny, hanem érösszehúzó és ráadásul még jobban szárítja a szemed.

eőző

2009. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ugyanebben a cipőben járok, ismerős, csak én rövidlátó is vagyok alapból. Minden kutyafülét próbáltam már. Elsőnek igaza van a Visine nem arra való, a Tears Naturale, de akár az egyszerű Humalac műkönny is jó. Vagy ha nagyon érzékeny a szemed néhol van olyan is, ami nem folyadék, hanem gél, picike tubusban. Ezen kívül amikor pihensz, tegyél rá hideget, én nemrég vettem olyan zselés kis maszkot, amit be lehet tenni a hűtőbe.
2009. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még előző: próbáltam utánajárni olyan vitaminoknak, ami belsőleg szedhető (mint a répa:) a szemre, Béres meg ezek, itt is kérdeztem, de hiába, nem igazán találni róla megbízható infókat, hogy használna is, viszont mocsok drágák.
2009. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a visine szemcseppet nagyon sokan javasolják.Nekem Bevált!Próbáld ki te is!. :D
2009. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!