Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok a szemem előtt...

Miért látok a szemem előtt átlátszó hosszú valamiket?

Figyelt kérdés
Elég régóta látom ezeket, de nem tudom mitől lehet. Nagyon idegesítő néha. Lehet ez ellen valamit tenni cseppel vagy valamivel?
2009. aug. 24. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
túl sokat néztél a napba és ez bizony retinakárosodás
2009. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem!Nem hiszem ,hogy a sok napba nézés lenne, hiszen nem nagyon szoktam napba nézni :d Bár nem tudom ,lehet ,hogy az a kevés is számít. :/
2009. aug. 24. 20:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosnak kéne elmondanod a panaszodat. Lehet bizonyos fertőzés is.
2009. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam ezzel pár éve, de szinte hülyének néztek ,mert a vizsgálatok nem mutattak semmit. Aztán elfelejtődött adolog, mert akkor csak pár ilyen fonál úszott aszemem előtt.Mostanában egyre több van.
2009. aug. 24. 20:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Menj el más orvoshoz sztem, nézesd meg
2009. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem azokra a "baktériumokra" gondolsz?:D ilyen hosszúkás vmik, és úgynéznek ki, mint amikor a TV-ben a nagyító alatt mutatják a bacikat?:D

de ezeket nem mindig lehet látni. ha ezekre gondolsz, ezzel nemkell orvoshoz menned,nincsen neked semmi bajod, az emberek többsége látja a "baktériumokat" időnként, csak ennek senki nem tulajdonít nagy jelentőséget:D

(pl ha nyáron a strandon becsukod a szemed és a nap fele nézel csukott szemmel, akkor láccanak. vagyha a szemedre terítesz egy törülközőt akkoris láccódnak:D

2009. aug. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen igen! :D Azok :D Én sosem tudtam ,hogy minek nevezzem őket :D Sokáig azt hittem ,hogy csak én szendvedek tőle, de lehet ezzel kezdeni valamit? Úgy értem ellene?
2009. aug. 25. 01:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Létezik szemférgesség. Annak is ez a tünete.
2009. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jaj ne már :S
2009. aug. 25. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:

neparázz (a baktériumos vagyok) nincsen szemférged, azt látnád tükörben, ha lenne (fehér férgek a szemgolyódon). és persze viszketne.

a "baktériumokkal" igazából semmitsem lehet kezdeni, de aymúgysem látszódnak mindig, vagy pedig ne figyeld őket folyton és akkor nemfognak látszódni:D

2009. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!