Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek a lézeres...

Mi a véleményetek a lézeres szemműtétről? Tapasztalat is jöhet!

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Megéri:D Nekem még friss fél éve végeztettem el, de nem bánom. Igaz nem volt nagy 0.75- ös szemüveget használtam de olyan jó élesen és tisztán látni szemüveg nélkül. Ja és alig tartott 5-10 percig meg nem kell egy pontba nézni közbe meg semmi:D Bár télen elég hülyén néztem ki napszemcsibe de azt ugyis fél-1 év alatt el lehet hagyni csak védeni kel la szemet műtét után az UV-tól.

Egy szó mint száz hajrá:D

2009. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: visszaromlott a szemem. 1,5-ös volt a szemem, utáltam a szemüveget, megmüttettem.

Aztán rá 3 évre visszaromlott, most 0,75-ös.

De több ismerősöm is van, aki megmüttette, és azóta sem hord szemüveget.

Nekem ha lenne pénzem rá, mégegyszer megmüttetném :)

2009. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha vissza romlik a szem garancia nincs? Nekem azt mondták van. Köszönöm a válaszokat
2009. aug. 6. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
1 év a garancia. De mivel nekem akkor még jó volt, igy nem csinálták meg megint.
2009. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül egy ilyen lézeres műtét?
2009. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mütét után milyen? Mikor lehet dolgozni? Mütét után fáj?
2009. aug. 8. 19:23
 7/8 anonim válasza:
Szia, nekem több mint egy éve volt, 5.75 és 6.25 dioptria. Most tök jó, majdnem 100%-os, talán 0.25 van rajt, vagy annyi sincs. Am tübb eljárás van, a várható eredmény függ ettől is, illetve az utókezeléstől. Engem a Margit-szigeten műtöttek a Focus Medical-nál, ajánlom őket. Jól dolgoznak, és jó fejek :) [link]
2009. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az infot
2009. aug. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!