Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet sárga a szemem?...

Mitől lehet sárga a szemem? Ügye nem komoly tünet?

Figyelt kérdés
Hali 16 vagyok, fiú, és minden nap kb. a felkelésemtől kezdve egészen 4-5 óráig besárgul a szemem... néha egész napig tart. Kivételes alkalmakkor iszok csak.. azaz évi 5x-6x akkor se sokat. Mi más okozhatja ezt a problémát? Létezik esetleg hogy a 2 éve volt mononukleózisom most megy át a májamra?
2012. márc. 8. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Májproblémára utal, mindenképpen menj el orvoshoz!!!!
2012. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak az italtól lehet májproblémád, az is lehet, hogy valami másra allergiás vagy, vagy éppen emésztési, méregtelenítési, egyéb probléma.

Mindenképpen orvosi vizsgálat szükséges mielőbb!!

2012. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, májprobléma!! Dokihoz kell menni!
2012. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de komoly, menj orvoshoz!! Májprobléma, gondolom a fehér része sárgul be.
2012. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy olyan probléma.. h vélhetőleg hipochonder vagyok.. aminek köszönhetően nem vagyok szüleim szemében olyan hiteles beteg mint más szemében.. és mire hazaérnek.. már nem sárga a szemem.. szval mit lehetne csinálni? és igen, a fehér része sárgul be, de csak a sarkok és a teteje
2012. márc. 8. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek májprobléma miatt besárgul a szeme, az mindig sárga, nemcsak délelőttönként...
2012. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, magadtól is elmehetsz orvoshoz, ezzel nem szabadna várni... sürgős lehet!
2012. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van mobilod és fotózd le a szemed... De menj orvoshoz, mert komoly dolgok előjele is lehet. Bilirubinszinted tuti 30 felett van, ha besárgul a szemed.
2012. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!