Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » S. O. S. gyors segítséget...

S. O. S. gyors segítséget kérnék! Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
26/nő vagyok. Nagyon megijedtem ma délután. Semmi bajom nem volt, csináltam az ebédet és egyik pillanatról a másikra elkezdtem nagyon furcsán látni. Nem is igazán tudom megfogalmazni először nagyon élesen kezdtem el látni mindent, minden olyan fényes/fémszerű volt és mindent olyan hullámozva láttam mintha víz alatt lennék illetve villám szerű csíkokat is láttam. Magam elé ha néztem nem volt olyan vészes de körülöttem minden hullámzott. Becsuktam a szemem se javult ez ment 5-10 percig kb. alig láttam már a végén aztán elmúlt. Utána erős fejfájás jött rám a homlokom közepén, ill. a szememim fájnak még mindig mintha egész éjszaka fent lettem volna. Közben meg lett mérve a vérnyomásom, de azzal nem volt semmi gond. Mi a jó élet lehetett ez???? Nem vagyok szemüveges sem.
2012. febr. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem migrénes roham.
2012. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ilyen jeleket produkál? De alapjáraton soha nem szokott fájni a fejem, közben sem fájt csak mikor elmúlt ez a látás utána jelentkezett a fejfájás, de a is elmúlt.
2012. febr. 19. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg pánikroham egyik tünete, nekem volt hasonló! Én tudom miről beszélsz, 4 éve vagyok pánikbeteg. Lehet csak egyszeri alkalom volt.
2012. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pánik szerű rohamom volt már akkor remegés jött rám, zúgott a fülem meg össze is estem olyan gyengének éreztem magam, de akkor nem volt a látásommal semmi gond. jaaaaajjj:(
2012. febr. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!