Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meg lehet javulni a magas...

Epic fail xD kérdése:

Meg lehet javulni a magas dioptriából?

Figyelt kérdés

Már 7 éves korom óta hordok szemüveget, nem tudom mi az oka.

Most 13 éves vagyok és rövid látó vagyok mind a két szememmel. Egyik 7-es a másik 3-as. Megtudok javulni a rossz szememmel? Valaki tud ajánlani pár módszert? Lézeres szem műtét? Segítség!



2012. febr. 18. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lézeres szemműtét nagyon,de nagyon sokat tud segiteni!!!
2012. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy örökölted vagy csak "tinikori" szemromlás. Tesóméknak utóbbi volt, 18 évesen mintha sosem lett volna rossz szemük kinőtték. Én örököltem, így a -5 szememmel megyek lézeres szemműtétre. De azt csak akkor csinálják meg, ha már betöltötted a 18. életéved, mert addig simán romolhat még.
2012. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt nem örököltem, itt a családban senki sem szemüveges csak én :(
2012. febr. 19. 11:34
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom hallottál-e már a szemtréningről?Röviden egy olyan ősi tibeti gyógymód amivel képes bárki elérni sas szemeket.Nézd csak adok egy linket olvassátok el és kezd el a tréninget.Rengeteg embernek visszahozta a rendes látását.

www.szemtorna.hu

2012. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 22. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!