Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét! De hol?

Lézeres szemműtét! De hol?

Figyelt kérdés

Látom van jó pár magánklinika is, nem tudom ezek között mekkora a differencia az árakat leszámítva persze, mert azok kb egyformák.

Meg úgy tudom Szemklinikán is csinálnak ilyet a Mária utcában csak nem tudom az mennyire ajánlott ilyen esetben?

Bármilyen válasz jöhet.


2012. febr. 14. 15:21
 1/5 anonim válasza:

Igazából nézelődj szét a szemklinikák honlapjain. Nekem nem rég volt műtétem. Az árak tényleg nagyon hasonlók, de nekem például sikerült kifognom egy nagyon jó akciót (30%), és elsődlegesen azért választottam azt a helyet, ahol voltam. Egyébként nem bántam meg, mert minden rendben volt, kedvesek voltak ... stb. A legtöbb embernek általában csak egy szemklinikáról van tapasztalata, és mikor én kerestem helyett, szinte minden honnan pozitív kritikát hallottam csak. Szóval szerintem nagy különbség nincs a nevesebb klinikák között.

A Mária utcában lévőt nem ismerem.

Ha esetleg van konkrét kérdésed, akkor arra is szívesen válaszolok.

2012. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem a Saint Jamesben csináltattad? Mert ott van most ilyen kedvezmény az egyik szemre. Ma voltam náluk alkalmasságin és alkalmas is vagyok, jövő keddre adtak műtéti időpontot tehát lassan én is túl leszek rajta.

Kérdésem az lenne, hogy tv-t, monitort egyből tudtál nézni műtét után? Mert én úgy tudtam, hogy az első 3 napban nem nagyon lehet ezeket, de ma a doktornő azt mondta, hogy nyugodtan lehet, meg hogy kb ezekkel töltsem majd az időt azokban a napokban otthon. Ezen azért kicsit meglepődtem.

Ja és hány nappal a műtét után tisztult le teljesen? Vezetni ha vezetsz azt hány nap után tudtál?

2012. febr. 15. 19:54
 3/5 anonim válasza:
Nem ott voltam. A regenerálódási idő nagyban függ a műtét típusától. PRK esetén tényleg 1-2 hét is lehet. Nekem fontos volt olyan műtét, ahol minél kevesebb időre esek ki, így az adott klinika legdrágább műtétjén vettem részt. Délelőtt volt a műtétem. Aznap még folyamatosan könnyezett, és inkább csak feküdtem. Másnap pedig, ahogy ígérték, jól láttam távolra. Közelre kevésbé, mert nekem kicsit speciálisabb volt, mert egy kicsit nagyobb dioptriával műtötték, mint a szemüvegem bizonyos okokból. De olvasni/gépezni tudtam. Bár a szemem sokkal jobban kiszáradt (ezért volt 2 féle műkönnyem is) és elég gyorsan elfáradt, azaz gyakrabban kellett pihentetni, de nem volt vészes. Ha neked azt mondják 3 nap múlva lesz jó, akkor valószínű az első 2 nap még nem lesz annyira éles a látásod. A vezetésnél pedig az orvos fogja megmondani, hogy most már vezethetsz, és ad is igazolást róla. (ha a jogsidban van korlátozás) Nekem 1 hét múlva már adott. De vigyázz, mert én hiába láttam jól, néha, mikor elfáradt, elég rosszul láttam kis ideig. Ez vezetés estén veszélyes kehet, szóval csak akkor vezess, ha már nem lesznek ilyen idők.
2012. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sziszkó23 válasza:
Sziasztok! Tudtok véleményt mondani azóta hogy vagytok mióta a műtét megtörtént?
2020. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, most 21-én lesz 9 éve hogy megcsinálták, hálisten azóta is tökéletes🙂
2021. febr. 7. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!