Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jobb szemhéjam belsejének...

Jobb szemhéjam belsejének felső részén felfedeztem egy ilyen vöröses színű kicsi duzzanatot, ami miatt fáj és viszket ez a szemem. Kontaklencsét használok 2 hónapja, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés
2 hónapja vettem kontaklencsét, addig nem volt, sporthoz kellett vennem, és kb első használattól kezdve nyomta a szememet. Először azt hittem, hogy csak azért irritálja mert nincs hozzászokva de mostanában már akkor is fáj, viszket a jobb szemem mikor nincs is benn. Lehetséges, hogy már rögtön az elején megsértette volna a lencse a szememet? Vagy nincs is köze hozzá? Jó lenne ha valaki tudna segíteni, mert eléggé be tudok szarni az ilyen dolgokon :S Előre is köszi
2009. máj. 30. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Abból, amit leírtá nekem árpának tűnik. Menj el vele szemészhez és ő majd megmondja, hogy mi az, a lencsétől van-e.

Jobb elmenni a dokihoz, mint ezen parázni :)

Remélem, tudtam segíteni.

Jobbulást!

2009. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mihamarabb elmegyek vele orvoshoz, mert addig nem is tudok edzeni vele:S
2009. máj. 31. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!