Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudták betenni nekem a...

Nem tudták betenni nekem a kontaklencsét! Lehet még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Amikor először kipróbáltam a kontaklencsét, akkor nem tudták betenni nekem, mert folyton becsuktam a szemem, meg nagyon könnyezett. Nem bírja a szemem??
2011. nov. 2. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem hasonló volt, annyi különbséggel, hogy én nem is engedtem se az orvosnak se az optikusnak, hogy berakja meg ott matasson, tudtam, h mennyire érzékeny a szemem. Úgyhogy vettem próbalencsét meg folyadékot, megmostam a kezem otthon és egy egész délutánon át próbálkoztam, a végére már tiszta vörös lett a szemem, könnyezett is nagyon, de sikerült és óriási érzés volt, teljesen más, mint a szemüveg, úgy érzed, hogy újra látsz...:) Nekem megérte a másfél órás próbálkozás szemenként, a kivétel már csak fél óra volt szemenként, azóta is lencsét hordok, már 10 éve ennek és minden ok, sztem próbálkozz te is otthon nyugodtan, egyedül!
2011. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kontaktlencsét magadnak kell betenni, nem másnak! amikor először próbálkoztam vele, nekem sem ment elsőnek, egy fél napig szórakoztam vele, mert olyan hidegnek éreztem a lencsét, meg könnyezett a szemem, stb, aztán végül csak sikerült betennem.
2011. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, persze, most pár csak kb 2 másodperc a ki és berakás :)
2011. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálkozni fogok :)
2011. nov. 2. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem bírnám hogy más ember nyúljon a szemembe, nem is az ő dolguk lenne, jobb helyeken megmutatják hogy kell, és odaadják, hogy te próbálkozz. Én ott ültem 1 órát mire sikerült, de megérte. Érzékeny a szemünk, ez csak az elején gond, utána hozzászoksz és menni fog, ne add fel.
2011. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Tegnap voltunk és be tudták tenni nekem, aztán meg már én is betudtam tenni meg ki is tudtam venni, persze egy kis idő beletellett :)
2011. nov. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!