Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csinált velem a szemész?

Mit csinált velem a szemész?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy szemüveget, és csináltak előtte egy ingyenes szemvizsgálatot. Egy zöld fénybe kellett belenéznem, ami néha elhomályosult.

Ilyenkor zümmögött is valami, mint egy hosszú expozíciónál.

Lehet, hogy lefényképezték az íriszemet?


2012. jan. 24. 05:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Korod / nemed tudhato?
2012. jan. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Retina vizsgálat, + ellenőrizték, hogy kb milyen állapotban van a szem csarnok, + kb mekkora es milyen jellegű a fénytörés hibája (hány dioptria kb és "minuszos" vagy "plusszos")
2012. jan. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, a kérdező nemét nem tudom, de az életkora 18 vagy afölött, mert különben nem áll vele szóba a boltban dolgozó szemész. (ha igen, akkor fel lehet/kell jelenteni)

A boltban dolgozó szemész létét a kérdező mondatára alapozom: "Tegnap vettem egy szemüveget, és csináltak előtte egy ingyenes szemvizsgálatot."

2012. jan. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi köze a kerdeshez a kor es a nem?
2012. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg?
2012. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, nem kell úgy megilletődni, máskor nyugodtan kérdezd meg, hogy mit miért csinál, mi fog történni. Normális helyeken ezt kérni sem kell.
2012. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!