Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Budapesten jó szemészetet...

Budapesten jó szemészetet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Budapesten - XI. kerületben vagy környékén - olyan szemészetet, optikát keresek, ahol bőséges kínálat mellett rendesen meg is vizsgálnak. Legutóbb egy ismert optikában voltam, ahol 1.5 perces volt a "vizsgálat", ami abból állt, hogy megkérdezte a "szemész", hányas dioptriájú szemüveget szeretnék?! Ma már viccként gondolok rá, de akkor rendkívül bosszantó volt és még pénzt is kért ezért a nagyszerű ellátásért.
2012. jan. 4. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem a Deák tér közelében lévő nsgy Ofotértben mindig mgvizsgáltak rendesen, de amúgy soha nem nézték még olyan alaposan meg mint mikor időpontot kértem SZTKba. Lehet, hogy 2 hónapot kellett rá várnom, de utána olcsóbban is kaptam a szemüvegem.
2012. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!