Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha ebay-ről rendelek szemüvegk...

Ha ebay-ről rendelek szemüvegkeretet, tudnak Budapesten lencsét csinálni hozzá?

Figyelt kérdés
Ebay-en nagyon kedvező ajánlatot találtam, és kíváncsi lennék, hogy lehetséges-e a fent említett téma, illetve kb. mennyiért? Egy Emporio Armani EA9767-es lenne egyébként.
2011. dec. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

itthon ez a keret kb. 38 ezer Ft

ennél olcsóbban megkapod (szállítási ktg-gel együtt)


amúgy persze

ha bemész bármely optikushoz

kerettel hogy ebbe akarsz x dioptriájú lencsét

csinálnak hozzá és bele teszik


ez nem gond sehol


[link]

2011. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem ennek az oldalnak, és nagyon rossz dolgokat írtak róla, hogy ez nem is magyar oldal csak fordítóba lett benyomva és meg hogy többen rendeltek innen, nem is jött meg a termék és a pénzüket sem kapták vissza.. De azért amire kíváncsi voltam azt megtudtam, köszönöm szépen!
2011. dec. 4. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg tudják. :D Legfeljebb kicsit magasabb munkadíjjal számolnak néhol.

De sose vegyél keretet próba nélkül, akármilyen jó ajánlat, lehet, hogy nem illik a fejedre, és akkor úgyse lesz jó. :S

2011. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam már a keretet boltban, csak itthon kegyetlenül felárazzák :O Még a különleges vision expresses akcióval is lehúzás az egész. Köszönöm a megerősítést egyébként, pont erre volt szükségem most! :D zöldikéz
2011. dec. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!