Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sokszor elhomályosul a látásom...

Sokszor elhomályosul a látásom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem is elhomályosul, hanem inkább olyan mintha valami meggátolná a szemem bizonyos részén a látást. Ilyenkor sokat pislogok, akkor helyrejön. Nagyon régóta szemüveges vagyok. Volt, hogy csak kontaktlencsét használtam, de most több mint egy éve áttértem szemüvegre. Kezdek aggódni, nehogy hályog legyen, vagy ilyesmi.
2011. nov. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre! Nem vagyok orvos, de súlyosnak hangzik, lehet hogy szürkehályog.
2011. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Mert inkább időseknél fordul elő hályog, ami tudtommal nem múlik el pislogással, szóval nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Valószínűleg simán csak kiszárad a szemed, egy kis műkönny, és meg is van oldva a probléma. De ha aggódsz menj szemészhez.

2011. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit hurutos a szemed. Nekem is szokott lenni. Menj el a szemészetre és adnak rá szemcseppet.
2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2011. nov. 9. 22:47
 5/5 anonim válasza:
túl sokat vagy részeg vagy túl hülye vagy vagy egyszerűen elhagytd a kiba*ott szemüveged
2011. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!