Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Biztos, hogy jó lenne egy...

Biztos, hogy jó lenne egy sofőrnek egy lencse?

Figyelt kérdés

1. Sokat vezetek. melyiket ajánljátok? Szemüveg vagy lencse?

2. eddig nagyon sok ember szemüvegét próbáltam fel "poénból" és azt tapasztaltam , hogy megfájdult tőle a fejem , szemem. Ha egy optikába géppel megvizsgálják , akkor tudnak olyat adni , amitől kezdetben sem fog fájni a fejem , szemem ?

A lencse nem macerás?? ( tisztítás és egyebek )


2011. okt. 23. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért fájt a fejed, mert nem a szemedhez való volt, magyarán többet ártasz vele, mint javítasz. Biztos, hogy kell egyáltalán szemüveg? De macerás, este ki kell venni, megtisztínani, tisztakézzel kivenni, elrakni. Ha mondjuk kamion sofőr vagy, nem biztos, hogy megtudod ezeket oldani mindennap.
2011. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos hogy kell , ugyanis már a táblán lévő számokat nem igazán látom a szemészeten. Amúgy is fáj a szemem , ha megerőltetem ( messzebb lévő tárgyról olvasok valamit ). Épp ez az , hogy kamionsofőr leszek. De van már 1 hónapos lencse is , amit alvásra is bent lehet hagyni...igaz drágább , de akkor is van ilyen és nem elérhetetlen áron...
2011. okt. 23. 15:19
 3/3 anonim válasza:
En este keptelen vagyok lencseben vezetni. Minden szembejovo jarmu, es utcai lampa fenyet duplazva latom. Valami ilyesmi a magyarazat: a fenytores miatt, mivel nagyon kozel van a lencse a szemedhez.
2011. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!