Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Menyit kell látni ahhoz hogy...

Menyit kell látni ahhoz hogy egy B-kategóriás jogsit lehakhassunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:56
 1/5 anonim válasza:
Hogy mit?
2011. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azt akartad írni, hogy lerakhassuk.


Hát, drága minimum az utat kell látni biztonságosan. Látás nélkül nem tudsz vezetni.

2011. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
150 cm magasnak kell legalább lenned, hogy kiláss az első szélvédőn...
2011. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm 170cm vagyok !! csak annyi hogy én szemüveges vagyok vagy is kell hordanom elég erőset !! és azért kérdezem hogy kb mennyit kell látni milyen távolságra és stb !!
2011. okt. 19. 23:49
 5/5 anonim válasza:

Figyelj, elmész a háziorvoshoz, vagy szemészhez, megmondod, hogy szeretnél jogsit letenni, vagy csak egyszerűen azt, hogy erre vagy kíváncsi, meg fogja tudni mondani a pontos választ.

Adott esetben szembeállít téged azzal a látásvizsgáló (nem tudom mi a szép neve) táblával, hogy olvasd el rajta a betűket ameddig tudod.

Ez alapján ki fogja tudni szűrni már, hogy elég jó-e a látásod ahhoz, hogy megkaphasd a jogsit.

2011. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!