Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szédülésem a szememtől van?

A szédülésem a szememtől van?

Figyelt kérdés
Évek óta nem túl jó a közérzetem,bizonytalan,szédelgős vagyok.A szemészeten azt mondták 4 éve,hogy másfeles olvasó szemüveg szükséges,de csak olvasáshoz.Tavaly azt mondták a számítógéphez egyes,olvasáshoz másfelest használjak.Az utobbi hetekben már ájulásaim is voltak.Azt érzem,hogy közelre állatira nem látok,de messzire nagyon látok.Most a szemész azt mondta,közelre kéne egy kettes,távolra egy feles szemüveg,és multifokálist ajánlott.Na én meg is csináltattam jó drágán,és vártam a csodát,de csak még rosszabb,hányás,balesetek történtek velem,szóval,már sírtam is,hogy ennyit szenvedek..A vision expressbe benéztem,elmondtam a problémám.Erre azt mondta a hölgy,hogy a szédülés azért van,mert nem látok távolra.Mondom neki,hogy de,látok,közelre nem látok.Rábeszélt,hogy próbáljam ki,higgyek neki,nem jól látok.Én mindig is azt éreztem,hogy ami közel van,például ha valakivel beszélgetek,állatira szédülök,már a munkáim rovására is mentek ezek a dolgok,és az orvosok is MR,CT,mindenfélével vizsgálják a szédülésem.Szóval,Felest távolra megvettem,nem drágát,és tényleg nem szédülök,/kicsit húzódik már a szemem,remélem megszokom/két napja hordom,és most még a számítógépet is ezzel nézem,eddig meg másfeles olvasóval néztem.Soha nem volt szemüvegem,nem is értek hozzá,de a szemorvos,akihez évente járok,nem tudta,hogy távoli szemüveg kell?Mert hogy én nem gondoltam volna,az érthető.Akinek már régóta van szemüvege,megírná a véleményét,hogy van ez?
2011. szept. 10. 20:33
 1/1 Toncsi63 válasza:
Nekem többnyire a pálinkától. A szemtől inkább fejfájás alakul ki, ha erőltetni kell.
2011. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!