Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a szédülésem?...

Mitől lehet a szédülésem? Félek nagyon :S

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben (regebben nem volt ilyen) gyakran szédülök, de nem tudom miért. Szorongásom az van (generalizált szorongás), pszichológushoz is járok és az egyik tünet a szurkáló fejfájás eltűnk hála istennek erre jött a szédülés.

De ezt tényleg a szorongás okozza?:S


Utána olvasgattam, de annyira megijedtem amikor "rossz vérnyomás"-ról van szó, mert voltam EKG-n és azt mondták minden a legnagyobb rendben. De vérnyomás/szívbetegség 17 évesen?:S


Új a szemüvegem is, de az már kb 1 hónapja, nem tudom hogy attól lehet-e mert akkor ennél gyakrabban szédülnék a szemüvegem miatt.



Próbáltam kideríteni, hogy pl legugolok és felállok (akk vérnyomásbaj) és rosszabb lett, ekkor már nagyon megijedtem, a szemüvegemet levettem majd újra fel, és úgy is rosszabb lett kicsit.

Már néha akkor is előjön hacsak rágondolok és félek....:SSSSS


Szerintetek? Tényleg komoly probléma áll a háttérben 17 évesen (néha már halálfélelmem támad tőle) vagy csak egyszerűen én reagálom túl az egészet?:S



(mielőtt vki beírná az orvost, csak akkor megyek ha minden kötél szakad, nem szeretnék orvostól orvosig járni:S)


2010. nov. 22. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szia ugyan ez van velem de nekem másfél hete mellé minden nap fáj a fejem egyfolytában. és mellé vagy 3 napja szédülök és ez még mind nem elég ma elkezdett tesiórán elsötétedett elöttem minden én is 17/L
2010. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hogy az enyémet mi okozza, bár nekem nem fáj a fejem, és nem sötétül el semmi.:S a tiéddel mi a baj?:O
2010. nov. 22. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem olyankor van olyan ha ráparázok valamire és akkor beszédülök meg így bepánikolok...példa erre: volt egyszer hogy higitós volt egy pohár én meg abból ittam, csak higitó szaga volt, de azt hittem megittam, és teljesen bepánikoltam elkezdtem szédülni meg minden, kajak halálfélelmem volt. furcsa érzés és értem mit érzel de nem tudom megfogalmazni. és velem is ez volt egy ideig hogy rágondoltam és előjött megint
2010. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a szemüvegtől szédültem iszonyúan.Mióta kontaktlencsém van nem szédülök.Nem szedsz fogamzásgátlót?Attól is szédülhetsz.
2010. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úúú ilyen ráparázós szédülésem nekem is volt már!Nagyon durva volt.A barátoméknál gombapörkölt volt vacsira egyszer,a gombát meg az erdőben ők szedték,kicsit ráparáztam,hogy mi van,ha mérges gomba.Ők meg cukkoltak is vele,hogy jaja ez mérges.Ettem belőle és elkezdtem szédülni,nem hallottam egy pillanatra,úgy láttam,mintha összemosódna előttem a kép.Mondta a barátom,hogy elfehéredtem majd tiszta piros volt az arcom.Nagyon rossz volt!Már a kórházba akartak vinni.De jobban lettem és nekik semmi bajuk sem volt,szóval nem a gombával volt baj.Egyszerűen ráparáztam és az agyam generálta a testi tüneteket.Durva dolog ez.Azóta mondjuk nem volt ilyen velem,de gombát sem ettem:)
2010. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló : fiú vagyok


Én azt nem értem hogy ha rágondolok vagy csak egyszerűen elvagyok akkor miért jön elő? A szorongás ki tud váltani ilyen tünetet? Mert én nagyon remélem hogy nem vérnyomás probléma :S

2010. nov. 22. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha elmennétek a háziorvoshoz és kivizsgáltatnátok magatokat?
2010. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!