Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már tényleg esélytelen, hogy...

Már tényleg esélytelen, hogy túléli? Félek! ) :

Figyelt kérdés

Van egy 74 éves nagymamám,akit tegnap eszméletlenül talált a földön a nagybátyám.Agyvérzése volt.Bevitték egy miskolci kórházba..Begyógyszerezték,aludt.Azóta is alszik,de nem a gyógyszerek miatt,magától..Azt mondta a kezelőorvosa,hogy majdnem a fél agya vérben van...A kezét,lábát mozgatta,azzal nincs baj...

Azt mondta az orvos,hogy addig él,amíg a szíve bírja..Lehet egy óra,hét,hónap...


Már tényleg elveszett minden remény,hogy meggyógyul?


2011. okt. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába írod ki többször is ugyanezt a kérdést, attól mi még nem fogjuk tudni a választ!!!


Elhiszem, hogy aggódsz, de ne várd, hogy ismeretlenek válaszoljanak arra, amit még az orvosok sem tudnak.

74 éves, szép kort megélt már így is, ha amúgy a szíve rendben volt, van jó esélye.

Reménykedni amúgy mindig lehet, a pozitív gondolatok nagyon sokat segítenek.

2011. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem írtam ki többször ezt a kérdést...Az előző kérdésem,ha jól megnézed,nem ez volt.Ugyanis arra azt írták a válaszolók,hogy szerintük megfog gyógyulni,stb.

De közben kiderült,hogy azóta is alszik,ráadásul nem a gyógyszerek miatt,magától,ja és hogy majd' a fél agya vérben van..Az is érdekelne hogy Így van-e még remény..

2011. okt. 17. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó, akkor halld a választ amit szeretnél látni: igen, van remény.


Remény mindig van.

De valóban ne várd, hogy az itt jelenlevő bolti eladó, fodrász, ügyvéd, tanítónő, asztalos, buszsofőr stb. szakszerű választ fog neked adni.


Mind csak egyet mondhatunk: igen, van remény, amíg él mindig van és bízz abban, hogy a lehető legjobb dolog történik a mamáddal!

2011. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben "alszik2 vagyis kómában van nagyon kevés az esélye. sajnálom.

áp.

2011. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló helyzetben voltam pár hónapja, mint te. A nagymamám kórházba került, nem tudom, hogy pontosan mi volt a baja, azt hiszem, a vénáival volt valami, de elég súlyos volt az állapota. Borzalmasan nézett ki, teljesen más volt, mint amikor pl. vasárnap meglátogattuk ebédre.

De én egy másodpercig sem gondoltam arra, hogy nem sikerül felépülnie, hittem benne, Istentől is kértem, hogy segítse őt! Sokat gondoltam rá, és szerencsére két héten belül kiengedték!! De nem mindenki gondolkozott olyan pozitívan, mint én, anyukám pl. folyamatosan azt hajtogatta, hogy kész csoda lesz, ha felépül... Ez olyan rossz hozzáállás, hiszen "A remény hal meg utoljára". Járjon mindig ez a fejedben!

Ui.: A nagymamám azóta jobban van, mint a kórház előtt, ezerrel pörög, és sokkal vidámabb! :D 15/L

2011. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó: én is nagyon hiszek benne,csak rettenetesen félek :/

ut. előtti: nem,nem kómában van,semmi ilyesmi,csak alszik.

2011. okt. 18. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én nagymamámnak is volt agyvérzése, egész életében dolgozott, mindenhová szaladva ment, egyszercsak összeesett és megtörtént a baj. Sajnos a fél oldala lebénult de még él, és bottal tud járkálni. Fő a pozitív hozzáállás, sose gondolj a rosszra akármilyen nehéz, és imádkozz.
2011. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!