Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencsének görbülete...

A kontaktlencsének görbülete mennyit számít?

Figyelt kérdés
én eddig 8.5 hordtam, ha 8.6 -ra váltanék az ártana a szememnek ? előre is köszi
2011. aug. 4. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali, ha bevalt valami, ne valts! Az szivatas, amikor egy bevalt tipus gyartasat megszuntetik, es ujat kell talalni, mert annyi jellemzoje van egy lencsenek, hogy nem is tudsz ugyanolyat talalni.

Az optomerista javaslatot tesz, es a javasolt tipust beprobaljatok a szemedbe, es akkor meglatod. En az elsovel, amit probaltam, duplan lattam, a masodik baromira szurt, a harmadik tokeletes lett.

2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen kis eltérés nem számít, de mindenképp próbáld ki mielőtt megrendelnéd mivel új lencse. Az is lehet hogy tökéletes, az is lehet hogy nem bírná a szemed, ezt csak akkor tudod meg ha kipróbálod.
2011. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!