Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hány éves kortól lehet kontak...

Hány éves kortól lehet kontak lencsét hordani?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer utánna néztem, de mindenhol mást írnak. Hol 16 év felett, hol 10 év felett. Nem tudok eligazodni..
2011. jún. 30. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs korhoz kötve , ha te úgy érzed elég érett vagy rá akkor szerintem semmi akadálya. 14 év felett szerintem lehet már simán, addigra azért az emberek többsége megkomolyodik.
2011. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2011. jún. 30. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is lehet igazán megadni a korhatárt, azért van ekkora szórás.
2011. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de mi voltunk először vision expresszbe, ott azt mondták 18 alatt nem nagyon szeretnek adni, csak indokolt esetben. Ezután elmentünk az ofotértbe, ott meg simán adtak (15 évesen), de annyit azért tanácsoltak, hogy ha nem muszáj, ne egész nap hordjam, vagyis, hogy ahogy hazaérek vegyem ki. Bár ezt nem mindig tartom...
2011. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát. Igaz,13 vagyok, így úgy látom pár évet kell még várjak:(.
2011. júl. 1. 13:13
 6/6 anonim válasza:
nekem azt mondták, akkortól jó, ha már beállt a szemed
2011. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!