Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van aki mostanában fogja...

Van aki mostanában fogja lézereztetni a szemét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Elcseszi az éjjellátást. Én a Bates-módszert használom.
2011. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-2 dioptriánál lehet,hogy jó ,de 9-10nél nem hiszem.

De felfogás és hit kérdése minden.

2011. máj. 4. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miért cseszné el az éjjellátást, nekem nincs semmi bajom. Esti vezetéshez kevés idő (kb.2 hónap) kellett, hogy megszokjam, de ma már semmi. Olcsóbb a műtét hosszú távon, főleg ha valaki kontaktlencsés.
2011. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem jövőhéten lesz a lézerezés .Neked frissek az élményeid.Ha tudsz légyszi írjál.Milyen volt maga a műtét mit láttál közben Vagy éreztél?Az utána való napok tényleg borzalmasok??Kezdek bepánikolni. Köszi a választ előre is.

2011. máj. 7. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. 9 hónapja műtötték nekem. Kaptam Xanax-ot, szóval egész jó buli volt XD. Komolyan, engem az a kis adag nyugtató a felhőkbe nyomott :D. Érzéstelenítő szemcseppet adnak, az fura érzés. Nem tudom leírni, csak fura, de nem fáj. Lassan mozog a szemgolyód, ez meg a xanax azért kell, hogy a szemizmaid kevésbé tudd mozgatni. Ha jól emlékszem 10 perc alatt lezavarták, és utána már a pár méterre lévő órát láttam. Adnak fájdalomcsillapítót és altatót, mert igen ez után 3 nap az elég szar. Na jó. Kurv@ szar. Azt mondják kellemetlen, de ez annál rosszabb. Félelmetes lehet ezt így olvasni, de ki lehet bírni. Tényleg ne aggódj. Műtét közben én izzadtam mint a ló, annyira nem akartam elmozdítani a szemem, még a fenekem is elzsibbadt. Amúgy ha mégis elmozdul, a gép kikapcsol.

Azt hiszem ennyi.

2011. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy leírtad még annyi ,hogy a lézerezés közben valamivel hozzáérnek a szemedhez?Ma átolvasom a papírokat is,de emelni lehet?
2011. máj. 8. 07:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Kipeckelik a szemed, hogy ne tudj pislogni. Ez sem fáj, és közben folyadékot öntenek a szemedbe, hogy ne száradjon ki. Az egész csak kellemetlen érzés. Ezen kívül nem nyúlnak a szemedhez. Azt hiszem 1 hétig nem lehet sportolni. Szerintem akkor emelni sem, de majd kérdezz rá.
2011. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!