Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem merek a szememhez érni,...

Nem merek a szememhez érni, hogy fogom betenni a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

jövőhéten érkezik meg a próbalencsém, és előre félek tőle.. nem merek a szememhez érni. vajon sokat fogok vele szenvedni? az orvos aki be fog tanítani, elég flegmának nézett ki.

másik kérdés: a próbalencse havi, vagy napi? ezt elfelejtettem megkérdezni az optikában. amúgy havit rendeltem.


2009. febr. 25. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
:) Én is féltem, de tulajdonképpen amikor berakod a lencsét, nem is érsz hozzá a szemedhez. Nyugi, nincs semmi rossz érzés.
2009. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mennyi időt szenvedtél/szenvedtetek elsőnek vele?:)
2009. febr. 25. 14:56
 3/6 anonim válasza:

Én lassan 1 éve hordok lencsét, és mindenki félve nézett rám, meg minden, h ezt, h merem bevállalni, deh én nem riadtam vissza, nem izgultam, és még a vizsgáló is "megdicsért", h milyen ügyesen rakom be/veszem ki.. (:

úgyhogy az a lényeg, h ne izgulj! :D am. nekem a próbalencse havi volt.

2009. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amikor először próbáltam berakni, akkor úgy 10 percembe telt, mire megéreztem, hogy mennyire kell közel nyúlnom a szememhez, és sikerült berakni. Utána a kivétellel szintén kb ugyanennyit "szenvedtem". De ezután már soha nem telt ennyi időbe. Csak egyszer kell ráérezni, utána már megy.

2009. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

hallottam már olyan rémhíreket is, hogy valaki egy órán át szenvedett vele. ezért ijedtem meg:)

2009. febr. 26. 15:15
 6/6 anonim válasza:
Szemcseppel tudod gyakorolni
máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!