Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet az oka ha fáj,...

Mi lehet az oka ha fáj, időnként szúr (ez fejfájást is okoz), viszket a szemem és ugrál a szemhéjam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:58
 1/7 anonim válasza:
rossz látás -> SZEMÉSZET
2011. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem rossz látás... azzal nincs bajom
2011. márc. 26. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs tuleroltetve a szemed?

Kezdjel el relaxalni, de masszirozhatod is, szemtorna is segiteni fog, es a pakolasok. Mint uborka pakolas vagy kamillateaval, de lehet szemviditofuvel is. TEhat elkeszited a forrazatot es egy vatta segitsegevel, a szemedre helyezed, s igy maradsz, 5-10 percig.

Ezeket igy kezd el, de a relaxalas nagyon fontos, amikor nem agyalsz semmin, tehat kikapcsolod az elmedet!

Ha nem lesz javulas, akkor viszont valoban keresd fel a szemeszetet!

Nem szokott a szemed voros lenni? Mivel vitaminhiany is okozhatja pl.

2011. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az ugráló szemhéj magnéziumhiány...
2011. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is szokott ugrálni a jobb szemhéjam és néha nagyon fáj a szemem. nagyon bosszantó tud lenni. hiába voltam szemésznél semmit nem tudott mondani csak adott egy krémet
2011. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ugrál a szemhéjad, azt tikkelésnek hívják, és ahogy már egy előttem szóló is írta, bizony magnézium-hiánytól van.

A többire nincs ötletem menj szemészetre! Bár...amikor fáj a fejed, nem viselsz szemfestéket? Velem korábban előfordult, h rossz minőségű ill. romlott, régi szempilla festéktől, szemhéj festéktől fájt a fejem. Tudom furin hangzik, de még kamasz voltam, és minden sz*rt a szememre kentem és fejfájást okozott.

2011. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is van ilyesfajta problémám h ugrál a szemhélyam és a magnéziumra nem is gondoltam, viszont azt hogy fáj a szemed okozhatja az is hogy a szemedbe lóg a haja és ezálta eröltetve van a szemed ami következtében a fejed is megfájdul. Nekem is ez volt amikor növesztettem a hajam. Levágattam és jobb lett. Azóta ügyelek rá, hogy ne lógjon a szemembe. Figyelj rá és ha nem ez a gond akkor doki.

(23/F)

2011. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!