Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi az igazság? (csak hogy...

Mi az igazság? (csak hogy elfogadja)

Figyelt kérdés

Ha hordjuk a szemüveget romlik a szem ha nem akkor nemromlik.


Ha hordjuk a szemüveget akkor nemromlik a szem és ha nem hordjuk akkor igen.


2011. márc. 20. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhogy romlik, de ez szemfüggő is talán.

Nekem 10 éves koromban mínusz feles volt a szemem, de nem voltam hajlandó szemüveget viselni, amit nagyon bánok már, mert 14 évesen így több, mint mínusz 2es szemmel kellett már szemüveg, és akkor már tényleg zavart, hogy vaksi vagyok. Azóta mondjuk nem romlik annyit. 2 év alatt romlott egy negyedet, felet talán.

2011. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok 7 éves koromtól.Volt, hogy nem hordtam évekig és romlott, de most hordom már évek óta és most is romlik.Tehát nincs igazság.
2011. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szemüveges vagyok.

3 éves korom óta hordok szemüveget. Fénytörési hiba miatt. Állítólag örököltem..

Az a lényeg, hogy mindkét szemem +4-es volt. Tizen-egynéhány éves koromban a bal +4 a jobb +3,75 lett. 14 éves koromban pedig a bal +4 a jobb +3,5.

Bár ez lehet hogy csak a növés miatt...

2011. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek jár a zöld pipa.
2011. márc. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!