Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ettől láthattam kb. fél...

Ettől láthattam kb. fél percig csak szürkén? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Migrénes vagyok elvileg...gyakorlatilag nem tudom, egyik orvos azt mondja, hogy az a másik, hogy ez valami más.A lényeg, hogy tegnap is migrénem volt és hirtelen nagy nyomást éreztem az egész fejemben és halvány és sötét szürkén láttam mindent.Ilyen lehet migréntől vagy ez valami más?
2011. febr. 22. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én migrénes voltam vagy 20 évig, de ilyent nem tapasztaltam, nyomást, szürkén látást nem.

A migrén gyakori fej, halánték fájás, hányingerrel dúsítva, émelygés, rossz közérzet, nyomasztó érzés, szédülés.

A migrén sötét szoba, ágyba bújni halántékra vizes borogatást igényel, koplalás, csak alma, folyadék.

Ez a jelenség inkább vérnyomás probléma, kivizsgálást igényel! (az én migrénem sem tudták mitől volt, sokat szenvedtem de már 10 éve nincs)

2011. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek volt ilyen baja, az egyik szemére csak szürkén látott, színeket egyáltalán nem.Agyi vérkeringést elősegítő gyógyszert kapott, mert ott nem volt rendben valami.
2011. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!