Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mikor fog elmúlni? Mit csináljak?

Mikor fog elmúlni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
szaruhártya gyulladásom van kaptam pupilla tágítót naponta 2x csepegtetni sajnos alig látok, suliba sem tudtam menni egyszer mentem ki a hét alatt a városba de alig láttam főleg a fénybe, holnaptól mehetek suliba de még mindig alig látok, most mit csináljak?
2011. jan. 6. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlélsz :) Nekem anno árpa volt a szememen (oké, nem ugyanaz :)), vagy 2 hétig annyira folyt a könnyem, hogy semmit nem láttam. Bejártam így suliba, elvégre mit tehettem volna... Persze nálad ez függ attól is, hogy mennyire látsz/nem látsz. Ezt neked kell tudnod.
2011. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mind a két szemed egyforma rossz, akkor szerzel egy botot, és végigkopogtatsz vele a suliig. Bekísér valaki a suliba. Napszemüveget teszel fel. Leragasztod a rossz szemedet. Nem mész iskolába.
2011. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!