Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki tud adni tanácsot?

Valaki tud adni tanácsot?

Figyelt kérdés
az egyik osztálytársam velem egyidőben kapottt szemüveget (kb.3 éve) és ő nem hordta én pedig igen és az ő szeme sokkal job ma mint az enyém.esetleg a most én 3 év mulva (kb.) elkezdek szemüveg nélkül élni, látni, járni nem tom megfogalmazni akkor az én szemem is jobb lesz??????esetleg tudtok adni más tanácsokat hogy hogyan javitsam a szememet?
2011. jan. 5. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem így működik. Ez teljesen egyéni dolog, hogy kinek javul a szeme. Van aki pl 3 év alatt simán megvakulna (nem szó szerint) ha nem hordaná a szemüvegét.

Konzultálj a szemészeddel, hogy milyen szemtornákat javasol.

2011. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy lehet olyan volt neki ami elmúlik! De ha nem hordja a szemüveget lehet romlani fog újra! Én azt ajánlom hord! Ha jól látsz vele akkor nem romlik tőle az biztos de ha nem látsz jól vele akkor cseréltesd ki!
2011. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!