Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mivel lehet eltüntetni a...

Mivel lehet eltüntetni a szemünkből a piros ereket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni...

Én úgy hallottam, hogy pl magas vérnyomás is okozhatja, szóval érdemes orvoshoz fordulni és megkérdezni.

de lehet h egyszerűen csak ilyen.

Viszont egyszer egy fotózáson hallottam, hogy van valami ilyen szemcsepp, hogy eltünteti és szinte azonnal hat. Nem tudom a nevét és hogy hol lehet kapni, de biztos nagyon drága lehet. Modellek használják...

2009. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak a szemcseppnek a neve Visine, de a szemészorvosok nem ajánlják a használatát.
2009. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Nekem van /volt többféle visine, de sokat nem ért. Picit enyhített a pirosságon, de az ereket nem tünteti el.

És amit én írok az nem Visine volt, az biztos, de lehet már nekik is van ilyenjük.

2009. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A visinre már én is gondoltam, de az csak a pirosságot tünteti el én úgy tudom, nekem meg az erekkel van bajom. Nem hiszem h magas lenne a vérnyomásom, inkább mindig túl alacsony...
2009. jan. 29. 12:41
 5/7 anonim válasza:
Ha kontaktlencsés vagy pihentesd egy kicsit a lencsét mert ha az erek benőnek a látótérig akkor jajj jajj
2009. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van, már 3 hete küzdök ezzel, az egyik szememben piros erek vannak. Sajnos több módszerrel próbáltam visszaszorítani az ereket, voltam szemésznél is, használtam antibiotikumot (tobrex), használtam homeopátiás szemcseppet, de nem segített egyik sem. A Te problémád hogy oldódott meg?
2010. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem oldódott meg, egy vastagabb ér még mindig látszik a szememben, hol jobban, hol kevésbé, nem tudok mit tenni ellene....:(
2010. jan. 31. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!