Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez a szemhéjam alatt?

Mi lehet ez a szemhéjam alatt?

Figyelt kérdés
A szemhéjam alatt lett egy csomó.Métere hasonlít egy játék puska golyó nagyságra.Ha elmegyek a szemészetre mit csinálnak vele?köszi a válaszokat
2010. nov. 22. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy árpa lesz. antibiotikumos szemcseppet, szemkenőcsöt kapsz rá nagy valószínűséggel. ha nem árpa, akkor nem tudom, nem látok át a neten:)
2010. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de az árba az a szemhéjon van nem?Nekem a szemhéjam alatt vagyis belölről van.
2010. nov. 22. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Külső és belső árpa is van. Nekem külső volt, anyámnak meg pl. belső, amit műtéti úton távolítottak el. Az enyém magától elmúlt.
2010. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem több mint 1 éve ilyenem van, mindkét szememen, kb 6 szemésznél voltam, fogalmuk sincs, hogy mi az, illetve találgatnak "talán árpa" címszóval. Adtak kéremeket meg szemcseppet, egyik sem ért egy forintot sem, viszont most szedek egy homeopátiás szert, és ettől kisebb a lett a dudor. Euphrasia ch 9-es (kék dobozban van) kb 700,-Ft reggel és este is 5-5 golyócskát szopogatok. Még nem múlt el, de javult.
2010. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2010. nov. 22. 16:10
 6/9 A kérdező kommentje:
na nekem ott lett csomó ,de nincs begyulladva meg nem is fáj csak érzem és látszik hogy ott van.akkor ez árpa lehet?
2010. nov. 22. 16:11
 7/9 manka14 ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt és igy lett belöle kötöthártya:S de még mindig ott van egy kicsike
2010. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ugye nem lesz a következménye egy szemüveg?
2010. nov. 22. 16:14
 9/9 anonim válasza:
nekem is volt/van antibiotikumos szemcsepp es osszehuzodik, mutettel ki tudjak onnan vagni de en nem vallaltam be mert akkor mindent vegig kell nezzek stb....szemuveg biztos nem lesz...
2010. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!