Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemem ahányszor megdörz...

A bal szemem ahányszor megdörzsölöm, genny szerű váladék jön ki belőle, kicsit hasonlít a csipához is, nem tudom az e. kicsit fáj is a szemem és homályosan látok. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
kötőhártya gyulladás?
2010. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg kötőhártyagyulladás. Szemészeten írnak fel megfelelő cseppet rá.
2010. nov. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kamillateat igyal, es ezzel mosogasd a szemedet, de nem szabad a gezzel mosni, mind a ket szemedet, mivel a gyulladast atfogod vinni, megfertozod a masikat is.

Vagy pedig borogatast teszel ra, langyos teat hasznalsz, 2 db gezt atitatsz teaval es tedd a szemedre, s hagy egy par percig. Ezt tobbszor ismeteld meg.

2010. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen most voltam orvosnál és kötöhártya gyuladásom van, pedig figyeltem hogy ne vakarjam meg ne nyúljak egyik szememből a másikba mert tavaly is volt.köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 16. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Vlsz kötőhártya-gyulladás, de menj el dokihoz. :) Nekem voltak pont u.ilyen tüneteim, + be volt dagadva kicsit a felső szemhéjam, és kiderült, h a nyirokcsomók körbe be voltak gyulladva.
2010. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!