Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért fáj a bal szemem ha...

Miért fáj a bal szemem ha felfelé nézek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval ma reggel felkeltem és fájt amikor becsuktam a szemem és ha felfelé néztem. Mostanra picikét enyhült a fájdalom meg ha becsukom akkor nem fáj. Viszont továbbra is ha felfelé nézek éles fájdalom van. Illetve ha becsukom a szemem hozzá érni se tudok mert fájt. Mi történhetett? Korábban nem fordult elő ilyen. Talán megnyomtam volna alvás közben? Egyébként szemüveges vagyok.
2010. nov. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
SZEMÉSZET!!! Ha olyan érzésed van, mintha karmolná valami a szemgolyódat, nagyon gyorsan menj el. A férjemnek volt ilyen és mivel én fóbiás vagyok a látásszervre, elzavartam a dokihoz. Ott kiderült, hogy vírusfertőzés van a szemén: mindenkinél ott van a vírus, nem tudják, mi aktivizálja. De mire ezzel elmennek az emberek szemészhez, olyan állapotban lesz a szem, hogy műteni kell. Azt mondta a 70 feletti főorvos, hogy ő is csak tankönyvben látta addig olyan friss állapotban. Cseppekkel, kenőccsel kezelték és rendbe jött.
2010. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is bakteriális, de vírusos fertözés is lehet ami ragályos, vagyis megfertözheted az egész családodat. Velem elöfordult már, hogy a gyerekeiink után a család minden tagjának ilyen tünete lett, oly annyira, hogy pár nap után csupa vérmes volt a szemünk, és úgy szúrt, hogy alig tudtuk nyitva tartani. Különbözö stádiumba lehet az ember vele, mielöbb szemorvoshoz méssz annál jobb, talán megúszod csak szemcseppel.
2010. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha holnap reggel is fáj akkor szólok anyának. (már sokat enyhült reggel óta)
2010. nov. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!