Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Okozhatja a szorongás?

Okozhatja a szorongás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kb 2 hete felerősödtek a szorongásos tüneteim, és a héten volt, hogy elkezdtem észrevenni, mintha homályosabban és rosszabbul látnék ez az óta gyakran rámtör, főleg, ha valamire figyelek is, nem mondanám állandónak, de óránként egy 10 percre tuti érzékelem. (tv-n a feliratokat pl szinte mindig borzalmasan látom, viszont ez a szorongás előtt is az elmúlt hónapokban gyakran volt, de nem ennyire intenzíven)

a szemem gyakran, könnyen elfárad, száraz, gyakran érzem, hogy “le kell csuknom a szememet egy 5 percre”, a szemem mellett/homlokomon is érzek ilyen nyomást/tompa fájdalmat.

1,5 éve kb, hogy voltak hasonló panaszaim, elmentem orvoshoz, mindent megnéztek, de csak monitor előtt voltak gyakoriak, így kaptam kékfényszűrős szemüveget. jelenleg viszont már olvasáskor is érzem.


szorongás miatt volt már valakinek hasonló? mindenképp el fogok menni orvoshoz, viszont az egy évezred, mire kapok időpontot, addig is, hátha valaki átélt hasonlót, és tudna segíteni, hogy itthon esetleg jobb legyen?


18/F



ma 15:12
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább bélrendszeri diszfunkciótól vannak szorongásos problémáid és ugyanettől gyengül a szemfenék vérellátása.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!