Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma voltam szemvizsgálaton és...

Ma voltam szemvizsgálaton és valamilyen elváltozást találtak a sárgafolton, egy pigmentfoltot, (szerbűl mondta, anyajegyként, vagy szemölcsként fordítanám...). Mennyire kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Megyek majd további vizsgálatokra, de addig is..... Valaki már találkozott ilyesmivel?

tegnap 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
talán azt mondta, hogy macula, nézz utána macula degeneráció alatt
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Macula az a sárgafolt vagy nem? Szóval, nem az a rendszeres szemfenékvizsgálat volt, hanem Belgrádból jöttek és fényképezték a szemfenéket valamivel, ami nagyon nagyít és akkor találták azt a világos udvarral körülhatárolt valamit, amit az itteni orvosnő csak sebhelyként definiált a múltkori vizsgálaton és azért írt ki erre a vizsgálatra mert nem tudta megállapítani mi lehet. Elküldték a fényképet a belgrádi szemészeti onkológiára csak még nem érkezett válasz és meglehetősen ideges vagyok ez végett.
tegnap 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!