Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez milyen szemprobléma lehet?

Ez milyen szemprobléma lehet?

Figyelt kérdés

Szóval… A látásom eleve zavaros, amolyan szemcsés. Este/szürkületben fehér szemcséket látok, nagyon rossz. Viszont ha lámpát kapcsolok, ez a probléma nagyban mérséklődik. Nem tudok olvasni rendesen, mert vibrálnak az apró betűk, a látásomban cikázó kis apró fényes pontok vannak, amiket akkor látok csak, ha az égre nézek, vagy fehér falra. Nem tudok sok apró kavicsra sem nézni, mert vibrál, ahogy a falevelek is, és a tapéta is. Gyakran bele is fájdul a szemem. Ha ez nem elég, utóképeket is látok. Tegyük fel, kinézek az ablakon, és ugye van sok fa, meg házak. Bármire ránézek, annak látom a körvonalát pár másodpercig, és ez sajnos mindennel így van ami körülöttem van, szóval a látásom egy vibráló szemcsés foltos valami. Van pár darab úszkáló valami is a látásomban, üvegtesti homály vagy mi. És nap végére száraz, szinte ég a szemem

Mindig. Ezek mellett a legfurcsább, hogy élesen látok. 1.5 éve van ez a bajom, voltam szemfenék vizsgálattól kezdve mindenen, nem tudták mi a bajom. Szerintük minden rendben van.

Valakinek van esetleg még hasonló problémája?



júl. 20. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán nem a szemed okozza. Neurológus látott már ezzel?
júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eléggé neurológiai problémának hangzik.

Esetleg Visual Snow Syndrome?

júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam neurológián, nem találtak semmit. (Mr/ct)
júl. 21. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szemcséket mindenki lát, de nem figyelünk fel rá az idő nagy részében. A leírás egyes részei esetleg lehet még szemtekerezgés.
júl. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenki lát? Én megkérdeztem sok embert, és sokan nem látnak. Én este nem a sötétséget látom, vagyis nem csak azt tisztán, hanem fehér szemcséket.
júl. 22. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem látják, mert hozzászoktak és nem tudják mit kell nézni.
júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!