Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemhéj feldagadása?

Szemhéj feldagadása?

Figyelt kérdés

Tegnap arra keltem reggel, hogy fel van dagadva a bal szemhéjjam.

Kicsit fáj és kicsit piros, de nem váladékozik szerencsére.

Mi lehet ez?

Próbáltam 2× kimosni kamillás vízzel is hátha jobb lesz, az átmenetileg jobb érzés volt de utána ugyanúgy maradt. Allergiás eddig semmire se voltam, próbáltam allergia elleni szemcseppet hátha mégis ez lenne, az se segített.

Orvoshoz most nem tudok menni, mit tudnék csinálni otthon? Kinek volt már ilyennel dolga?



tegnapelőtt 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
*Csak akkor fáj hogyha pislogok
tegnapelőtt 10:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Illetve inkább a belső szemzugom közelében van a pirosság és a fájdalom
tegnapelőtt 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel árpa. Ne piszkáld, első körben esetben egy szemkrémet vehetnél. Nekem múlt héten volt, először csak irgalmatlanul viszketett, dörzsöltem, megjelent az árpa a gennydudorral, majd a szemkrémtől 1 nap alatt kifakadt.
tegnapelőtt 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Melyik szemkrémet ajánlanád?
tegnapelőtt 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárosnak elmondtam a gyanút és megmutattam, Septosyl-t adott. Lánybarátom is ezt akarta javasolni, csak elfelejtette a nevét.
tegnapelőtt 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!