Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül mostanság egy...

Mennyibe kerül mostanság egy szemüveg?

Figyelt kérdés
Astigmiám van, lassan zavar a mindennapokban is, ezért szeretnék készíttetni. Mennyibe kerülhet egy szemüveg? Nem kell, hogy márkás legyen a keret, engem az hidegen hagy (csak a forma legyen megfelelő).
jún. 21. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem év elején volt a távol látóm plusz cilinderrel 120.000Ft. A keret 24.000 Ft volt.
jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Összesen volt 120.000. Ebből a keret volt 24.000. Első voltam.
jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha akció van, akkor a legolcsóbb is 30 ezertől van fölfelé. Na és nem csak a keret a drága, hanem a szemüveg lencsék is, és a becsiszolás. Na és még rábeszélnek, hogy ilyen meg olyan lencsét rendelj, és még egy csomó bevonatot kérhetsz rájuk, amik szintén nem olcsók. ( Tükrödőzésmentes, páragátló, szemkímélő) De van vékonyított lencséjük is. Szóval ha egy egyszerű keretet választassz, akkor se lesz olcsó. Hidd el, hogy rád fognak tukmálni valamit, hogy a végén lesz vagy 50 ezer Ft egy olcsó szemüveg is.
jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Páragátlót ne kérj semmiképp. 3.olyam szemcsin volt (van), és párásodik rendesen. Kékfényszűrő is van rajta, nem tudom, ér-e valamit 🙄
jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges páragátló rá. Úgyse ér semmit
jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!