Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Optikai napszemüvegek és...

Optikai napszemüvegek és fényre sötétedő napszemüvegek milyen áron mozognak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szemüveges vagyok három éve, rövidlátó. A héten feltűnt, hogy a szemem nagyon nem bírja a kinti fényeket, és emiatt szeretnék érdeklődni, hogy aki ilyennek rendelkezik és benne van ezekben, mennyiért vette. Most nincs valami sok félrerakott pénzem, így ha olyan árat mondtok egyelőre be se megyek az optikába, hanem elkezdek spórolni; de ezt a tán 2000-es hervisest se akarom hordani állandóan, még biciklinél jó (rovaroktól jól véd), de vezetésnél már veszélyes lenne.

Előre is köszönöm szépen



máj. 27. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan 15-25%-kal drágábbak, mint egy normál szemüveg. Hogy a tied mennyibe került, azt csak te tudod.

Arra figyelj, hogy van olyan sötétedő, amelyik vezetésnél, az autóban nem sötétedik, és van, amelyik ott is. Ha kifejezetten a vezetéshez csináltatnál, figyelj, hogy melyiket választod!

máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt jó is, hogy mondod. Ment a zöld
máj. 27. 10:45
 3/5 anonim válasza:
25%
Kocogj be egy vagy több optikushoz megkerdezni, vagy oda ahol a szemüveged csinätäk es kerdezd meg hogy van-e lehetöseg utolagosan ilyen foliät föltetetni a szemüvegre. En eleve igy kertem a szemüvegem, hogy legyen rajta ez a folia igy nem tudom anelkül mibe fäjt volna...
máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fólia, utólagos lehetőség sincs...


KErettől és egyéb lencsetulajdonságoktól függően 80-100k huf és felette.

máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem dioptriás napszemüveg 3 éve ilyenkor került 87ezerbe. Közép kategória volt, nem a legolcsóbb, de nem is méreg drága. Idén 100-120 között számítanék az árra.
máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!